TEKNİK SERVİS
TEKNİK SERVİS

Mat Kağıt , bünyesinde bulundurduğu eğitimli ve uzman kadrosuyla, satış öncesi teknik bilgilendirme ve satış sonrası kurulum, eğitim, bakım ve tamir hizmetleri ile teknik servis alanında, ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır.

Mat Kağıt Teknik Servis mühendisleri, uzman oldukları her makinenin ilgili tedarikçi firmalar tarafından açılan temel seviye ve gelişmiş seviye olmak üzere tüm eğitimlerine katılmak suretiyle, teorik bilgi birikimi ve sahada teknik müdahale başarısı çok yüksek bir ekip oluşturmaktadırlar.

Mat Kağıt, mümessili bulunduğu her makine gurubuna ait orijinal yedek parçaları, merkez ve şube stoklarında, teknik servis hizmetinin hızlı, çözüme odaklı ve sürdürülebilir olması adına, hazır bulundurmaktadır.

Mat Kağıt Teknik Servisi, hızlı cevap- hızlı müdahale- hızlı çözüm felsefesiyle müşterilerine 7/24 hizmet sunmayı hedeflemiş , sizlerin de katkılarıyla bu hedefi her daim başarıya ulaştırmayı misyonu olarak benimsemiştir.

Mat Kağıt Teknik Servisi yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı ile, teknolojik gelişmeleri takip edip, yeniliklere açık kalarak, teknik birimine yatırımlarını sürdürmeye devam etmeyi de vizyonu haline getirmiştir.

SERTİFİKALARIMIZ
  • HP
  • EUROLASER
  • ZÜND
  • FOTOBA
GÖKHAN KURT LX300-500(HP)Ali-Ayran-LATEX-3000(HP)Ali-Ayran-LATEX-3000-2(HP)Ali-Ayran-LX600-LX800(HP)Ali-Ayran-XP-LEVEL-1(HP)Ali Ayran Graphics 2015(HP)Ali-Ayran-HP-Large-Format(HP)Ali-Ayran-L25500(HP)ALİ AYRAN HP LATEX 1500(HP)ALİ AYRAN MASTER ENGİNEER(HP)
Eurolaser(EUROLASER)
HABİB EROL G3(ZÜND)