HABERLER
HABERLER
13
KAS
Mat KaÄıt Demo Merkezi Ä°stanbulâda Faaliyete Geçti Mat Kağıt Demo Merkezi İstanbul’da Faaliyete Geçti

HP Latex, HP Stitch ve Zünd dijital kesim ürünlerimizi sergilendiğimiz, Mat Kağıt Demo Merkezimiz tüm ürün donanımı ile müşterilerimiz için profesyonel bir ürün deneyimleme merkezi olarak hizmet vermektedir.  

                                                                                                                                                                                                  

Metin Gönülkırmaz / Mat Kağıt A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü

Mat Kağıtçılık olarak Türkiye Temsilciliğini yapmakta olduğumuz, alanında lider markalı ürünlerimizi sergilediğimiz yeni demo merkezimizin faaliyete geçişini, sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dijital baskı, dijital kesim ve baskı malzemeleri alanında 25 yıllık sektör tecrübemizi yansıttığımız demo merkezimizde müşterilerimiz, son teknoloji ürünlerimizi detaylı şekilde inceleyip, yatırım kararlarını kolaylıkla verebilmelerini hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin doğru ürün tercihinde bulunmalarını sağlamak amacı ile başlattığımız deneyim merkezi uygulamamızda, kendilerine bir anlamda yatırım danışmanlığı yaparak, tecrübelerimizi paylaşmak istiyoruz.

Firmamız bünyesinde uzun zamandır uygulamakta olduğumuz demo merkezi faaliyetlerimizi yeni yaptığımız yatırımlar ile çok daha geniş alanda ve tüm ürün çeşitliliğimizi sunarak İstanbul Ümraniye de bulunan Keyap sitesinde faaliyete geçirdik.

Müşterilerimize öncelikle doğru ürün sunabilme fikri ile başlayan bu uygulamamız tecrübeli,  alanında uzman satış departmanımız ve teknik servis ekibimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yeni yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz istedikleri zaman Mat Kağıt Demo Merkezimizde   HP markalı ürünlerimizi, dijital kesim ve iş sonlandırma alanında lider markamız ZÜND G3 dijital kesim makinemizi inceleyebilirler.

 

 

 

 

 

Demo merkezimizi ziyaret eden müşterilerimize, uygulama yapılacak ürünleri ile geldiklerinde kendi baskı dosyaları ile denemeleri yapabilmekteyiz. Misafirlerimiz ilgilendiği makineyi detaylıca inceleme fırsatı bulabilmektedir. Baskı denemeleri yapılan ürünler için farklı modlardaki baskı sonuçlarını, yapılan çalışma hakkında detaylı maliyet analizlerini sunabilmekteyiz. Müşterilerimiz bu deneyimi yaşadığında yatırım yapacağı ürüne tam ve kesin olarak ikna olup, ürünün kendisine faydalı olacağına inanarak yatırım kararı vermektedir. Uzun zamandır bu uygulama sonucunda yatırım yapan müşterilerimiz ile çok daha başarılı çalışmalar yapmaktayız.  Demo merkezimizde müşterilerimiz ile beraber yaptığımız araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkan katma değerli projeler ve doğru ürünlere karar veren müşterilerimizin yaptıkları tekrar yatırımlar ile beraber büyümekteyiz. Yaptığımız bu çalışmalar sonucunda müşterilerimizin işlerinin büyümesini takip etmek bizler için çok sevindirici ve gurur verici.

Demo merkezimizin bulunduğu yer, iş dünyasının son dönemde merkezi haline gelen Ümraniye Dudullu’ da bulunan Keyap sitesindedir. Toplam da 900 metrekarelik kullanım alanımızın bulunduğu bu binada, Demo Merkezimizin dışında tüm Teknik Servis Mühendisi arkadaşlarımızın eğitim faaliyetleri ve ofis çalışmaları yapılmaktadır. Toplamda 3 kat olarak kullandığımız bu alanda sarf ürünlerimizin depolaması ve ürünlerin sevk organizasyonunu yapabilmekteyiz.

Bu yıl itibari ile başlayan Covit-19 salgını ve sonrasında oluşan pandemi ortamı ürünlerimizi sergileme fırsatı bulduğumuz fuarlara katılımlarımızı maalesef engellemiştir. Günümüz koşullarında salgının yayılımını engellemek, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı korumak amaçlı bu ve benzeri faaliyetlerimizi arttırma kararı aldık. Demo merkezimizi belirli aralıklar ile dezenfekte etmekteyiz. Demo faaliyetimizi önceden yapılan planlamalar ile randevu esasına göre organize etmekteyiz. Demo alanımızda ve işletmemizin her alanında maskeli ve sosyal mesafe kurallarına azami dikkat göstererek çalışmalarımızı yapmaktayız.

 

Mat Kağıt Demo Merkezimizde sergilenen ürünlerimiz;

HP Latex R serisi;

4.nesil HP Latex mürekkep kullanan rulo ve tabaka baskı makinemizdir. İlk defa HP Latex mürekkep teknolojisinde beyaz mürekkep uygulaması R serisinde başlamıştır.

HP Latex 300/500 serisi;

162 cm eninde baskı yapan modellerimizde HP Latex 335, HP Latex 360 ve HP Latex 570 modellerimiz bulunmaktadır.

HP Stitch S serisi;

Polyester bazlı kumaşlar için geliştirilen Dye Sublimasyon mürekkep ve baskı teknolojisine sahip modelimizdir. HP Stitch S300 ve S500 serisi 162 cm eninde, S1000 modelimiz 320 cm eninde baskılar yapmaktadır.

ZÜND G3 XL Serisi ;

Zund G3 karton, oluklu mukavva, PP gibi yüzlerce tabaka ve rulo malzeme için sınırsız sayıda farklı numuneler ve düşük tiraj üretim imkanı sağlamaktadır. Kameralı kesim sistemi ile baskılı ürünlerinizde yüksek kaliteli üretimleri direkt olarak “CAD” veya “Caldera Cut Center” üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir kesici, birden fazla aparat, onlarca farklı malzeme ve yüzlerce uygulama

– 3.6 Kw Router modülü,

– Tam otomatik besleme ve istifleme ile kalitede süreklilik

– Yüksek hızda düşük miktarlı işler ve numune üretimi

– Esnek ambalaj üretimi ve oluklu karton kırım ve kesimleri

– Şeffaf paketleme PP, PET, PVC, karton gibi ürünleri kırım ve kesimleri

– V kesim aparatı ile farklı POP ve stand tasarımlarının yapılabilmesi (X board, Re-Board, Fotoblok)

– Aynı anda tam kesim, yarım kesim ve kırım işlemlerinin yapılması

– Düşük adet etiket finishing ve “ baskılı/baskısız kesim çözümleri”

– Geleneksel kesim yöntemlerine göre çok yüksek kesim hassasiyeti ( +/- 0.01 mm)