HABERLER
HABERLER
09
NİS
UludaÄ Reklam Yeni Fabrikasında Dijital Baskı Parkurunu Hp Latex 3100 ile Güçlendirdi Uludağ Reklam Yeni Fabrikasında Dijital Baskı Parkurunu Hp Latex 3100 ile Güçlendirdi
Mat Kağıtçılık A.Ş. Hp Latex 3100 makine satışlarına bir yenisini daha ekleyerek reklam sektöründe önemli bir yere sahip olan Uludağ Reklam firmasına kurulumun yapıldığını duyurdu.
Uludağ Reklam Yeni Fabrikasında Dijital Baskı Parkurunu Hp Latex 3100 ile Güçlendirdi

Uludağ Reklam, mevcut makine parkuruna Hp Latex 3100 endüstriyel dijital baskı makinesini dahil ederek üretimini hız, kalite ve kapasite anlamında önemli ölçüde güçlendirdi. Mevcut üretim parkurundaki makineler ile yıllardır Bursa’dan tüm Türkiye genelinde kurumsal firmaların iç ve dış mekan tüm dijital baskı ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılayan ve aynı zamanda metal ve ahşap bölümleri ile komple anahtar teslim çözüm üretebilen Uludağ Reklam firması, müşterilerine daha yüksek kalitedeki baskıları çok daha hızlı bir şekilde ve uygun maliyetler ile yapabilmenin sevincini yaşamaktadır.

Mat Kağıt A.Ş. ile yakın temas içinde bulunan firma, Hp ürün gurubundaki gelişmeleri hem yurt dışında hem de yurt içinde gerçekleştirilen fuarları çok yakından takip ederek 2017 yılının ilk çeyreğinde Hp Latex 3100 yatırımına karar verdi. Bu şekilde üretim parkuruna son teknolojiye sahip makineler ile yüksek kalite, yüksek verimlilik ve düşük maliyet avantajlarını yakalamış oldu.

Uludağ Reklam Hp Latex mürekkep teknolojisinde 3. nesil mürekkep olarak sunulan yeni makine serilerine hızlıca geçiş yapıp, üretim parkuruna Hp Latex 3100 makine modeline yatırım yaparak üretim kapasitesini yükseltmiş ve mürekkep maliyetlerini de aynı oranda minimize etmiştir. Uludağ Reklam geçmişte yatırım yaptığı farklı ürünlerden çıkış yapıp Hp’nin geliştirmiş olduğu baskı teknolojilerine ve Mat Kağıt A.Ş.’nin hizmet kalitesine ne kadar güvendiğini göstermiştir. Uludağ Reklam firmasının yatırımını gerçekleştirdiği HP Latex 3100 makinesi yüksek kalite ile orantılı uygun mürekkep maliyeti avantajları sunmaktadır. Baskı modlarına göre 77m2 ile (iç mekan), 180m2 (dış mekan) baskı kapasitesi veren HP Latex 3100 makineleri, 1200 x 1200 dpi çözünürlük ile 6 renk baskı yapmaktadır. Hp Latex teknolojisinde yeni geliştirilen Optimizer sayesinde yüksek hızlarda yüksek kalite elde edilebilmektedir. 3. nesil yeni Latex mürekkeplerin solvent boyalara göre çizilme direnci arttırılmış ve dış mekan dayanımı daha yüksek seviyelere çıkartılmıştır.

Uludağ Reklam firma sahibi Sn. Orhan SÖYLEV ile Mat Kağıt A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Sn. Metin Gönülkırmaz arasında gerçekleşen görüşmeler sonucunda, Uludağ Reklam’ın Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yeni fabrikasında karşılıklı sözleşmeler imzalanmış, akabinde de Mat Kağıt A.Ş. uzman teknisyenleri tarafından söz konusu makinenin kurulumu gerçekleştirilmiştir.

Türkiye reklam sektörüne, temsilcisi bulunduğu Hp markasına ait en son teknolojiye sahip makineler ile beraber, kalitesi ve istikrarı ile ön plana çıkan diğer temsilcilikleri sektöre sunan Mat Kağıt A.Ş. güçlü teknik servis kadrosu ve hizmet kalitesi ile ön plana çıkmakta ve dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren firmaların da takdirini toplamaktadır.