HABERLER
HABERLER
10
KAS
Mat KaÄıtçılık A.Å., 15. Sign Ä°stanbul Fuarıânda Yeniliklerini ve Son Teknoloji Ãrünlerini Sergileyecek Mat Kağıtçılık A.Ş., 15. Sign İstanbul Fuarı’nda Yeniliklerini ve Son Teknoloji Ürünlerini Sergileyecek
Mat Kağıtçılık A.Ş., 28 Kasım – 01 Aralık 2013 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki ‘Sign İstanbul 15.Uluslararası Açıkhava Reklamcılığı Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da temsilciliğini yaptığı dünya markalarının ürünlerini, dünyanın dört bir yanından gelen reklam üreticileri, açıkhava medya ajansları, reklam veren ve reklam ajansları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Mat Kağıtçılık A.Ş., Sign İstanbul Fuarı’nda, salon 7 E4’teki standını ziyaret edecek olan konuklarına en son ürün ve teknolojilerini sunacak.
Mat Kağıtçılık A.Ş., 15. Sign İstanbul Fuarı’nda Yeniliklerini ve Son Teknoloji Ürünlerini Sergileyecek

Açıkhava reklam sektörüne her zaman son teknoloji ürünlerini sunan Mat Kağıtçılık A.Ş., standında yer alacak olan ürünlere ait detaylar ise şöyle:

Yeni HP Latex 3000

HP Latex 3000 makinesi, açıkhava reklam sektöründe, endüstriyel dijital baskı üretimine yönelik faaliyet gösteren işletmelerin öncelikle tercih edeceği, yenilenmiş ve son teknoloji Latex mürekkep tabanlı bir makine konumunda. Makinenin baskı genişliği 320 cm ve çözünürlüğü 1200 x1200 dpi’dır. İç mekan baskı uygulamalarında 77 m2/saat, dış mekan baskı uygulamalarında ise 180 m2/saat baskı hızı alıyor. Mürekkep maliyetleri, dış mekan uygulamalarında son derece rekabetçi ve avantajlı konumda. HP Latex 3000 mürekkepleri tamamen dış mekan koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, çizilme direnci arttırılmıştır. Tüm HP Latex makinelerinin çevreci özelliği, yeni HP Latex 3000 makinesinin de vazgeçilmez özelliklerinden biridir. HP, dijital baskı teknolojisini geliştiren ve yön veren bir firmadır. Dolayısıyla HP Latex 3000 makinenin mükemmel baskı kalitesinin ötesinde, tekrar bildiklerinizi unutturacak nitelikte yenilikleri ile Türkiye pazarına giriyor.

HP Scitex LX850 Latex

Latex teknolojisi ile 6 renk ve 320 cm’ye kadar, renk doygunluğu ile yüksek kalitede iç mekan ve dış mekan baskılar yapabiliyor. Laminasyonsuz 3 yıl, laminasyonlu 5 yıl dış mekan dayanımı sağlar. İç mekan uygulamalarda laminasyonsuz 5 yıl, laminasyonlu olarak baskıları 10 yıla kadar dayanıyor. 12 pikolitre nokta büyüklüğü ile 1200 dpi yüksek çözünürlükte baskılar elde edilmekte. Keskin baskı ve 4 puntoya kadar okunabilir yazılar basabiliyor ve çok çeşitli geniş ebat medyalar üzerinde etkileyici baskılar alabiliyor. HP Latex mürekkeplerle yapılan baskılarda çok düşük VOCs.(değişken organik bileşikler) bulunduğundan baskı yapılan ortamda özel bir havalandırma ihtiyacı yoktur. Makine sarf malzemelerinde tehlikeli madde ya da tehlikeli atık etiketi bulunmadığından güvenle kullanılabiliyor. Yeni tasarım karton kartuş kutusu ile malzeme tüketimi sonucunda geri dönüşümü mümkün. Yeni geliştirilen Latex mürekkepler, ozon emisyonu ve hava kirliliğine yol açan zararlı maddeler (HAPs) içermediğinden, Nordic Swan da dahil olmak üzere tüm lider sağlık sertifikalarındaki şartname gerekliliklerini yerine getirmekte.

HP Wide Scan baskı teknolojisi ile artan hız ve baskı keskinliği ile tanışacaksınız

Toplam 31 bin 680 nozüle sahip 108 mm eninde, 24 KHz ateşleme frekansını destekleyen 3 adet baskı kafası ile 8,5 inç pas aralığı ile baskı yapılabiliyor. Baskı kafaları, HP patentli optik medya hassas ilerletme sensörü “OMAS” ile kombine çalışarak dış mekan ve iç mekan baskılarını en hızlı şekilde baskı yapma imkanı sağlıyor.