HABERLER
HABERLER
27
EKİ
Mat KaÄıt A.Å. Ä°lk Eurolaser SatıÅını Net Pleksi Firmasına gerçekleÅtirdi. Mat Kağıt A.Ş. İlk Eurolaser Satışını Net Pleksi Firmasına gerçekleştirdi.

Türkiye Pleksi sektörünün öncü firmalarından Net Pleksi, Mat Kağıt A.Ş. firmasından yaptığı “Eurolaser” lazer sonlandırma sistemi yatırımı ile pleksi, ahşap ürünler, MDF, alüminyum kompozit, saf alüminyum, PP, PS gibi yüzlerce farklı malzemeyi en yüksek kalitede işleme standartlarına ulaşarak sektöründe fark yaratmaya devam ediyor.

 

Üretimi Almanya’da gerçekleştirilen Eurolaser lazer sonlandırma makineleri, mekanik sonlandırma sistemlerinde dünya lideri Zünd G3/S3 platformu üzerine kurulmuş bir lazer sonlandırma makinesidir.

Lazer sonlandırma ile birlikte Zünd’e ait tüm mekanik kesim sistemlerini üzerinde barındıran Eurolaser, yüksek kalınlıklardaki pleksi ve ahşap malzemelere kesim, markalama ve üç boyutlu gravür işlemlerini tek bir makine ile gerçekleştirme imkanı sağlıyor. Eurolaser mekanik sonlandırma sisteminde mekanik olarak sunulan opsiyonlar, Router/Freze, düz bıçak kesim, gönyeli kenar kesim, kırım, delme, skorlama, plotter çizim ve yarım kesim aparatlarından oluşuyor.

 

Net Pleksi firma sahiplerinden Şahap Gül ve Serhat Korkmaz ile Mat Kağıt A.Ş Satış Müdürü Ümit Bozkurt arasında gerçekleşen görüşmeler sonunda karşılıklı sözleşmeler imzalanarak hemen sonrasında Mat Kağıt A.Ş. uzman teknisyenleri tarafından kurulum gerçekleşti.

2013 yılı hedeflerimize ulaştık

Mat Kağıt A.Ş Satış Müdürü Ümit Bozkurt; “İlk Eurolaser XL-1600 satışımızı Türkiye’nin en büyük stant üreticilerinden olan ve katma değeri yüksek üretimler yapan Net Pleksi firmasına gerçekleştirdik. 2013 yılı hedefimiz bir demo merkezi kurmak ve full donanımlı bir makine satışı gerçekleştirmekti. Bu hedeflerimize ulaştık” açıklamasından bulundu.