HABERLER
HABERLER
29
KAS
Lateks Baskı ile Potansiyelinizi Artırın. Lateks Baskı ile Potansiyelinizi Artırın.

HP Latex Teknolojisi ile bugün yaptığınız tabela işlerinin ötesine geçerek çok çeşitli yeni uygulama seçenekleriyle yeni gelir akışları yaratabilirsiniz.

HP Latex Teknolojisi ile bugün yaptığınız tabela işlerinin ötesine geçerek çok çeşitli yeni uygulama seçenekleriyle yeni gelir akışları yaratabilirsiniz.

HP Latex baskı, solvent baskının ulaşamadığı yerlere ulaşarak eko solvent baskıya göre daha geniş uygulama çeşitliliği ve daha yüksek kazanç potansiyeli sunar. Çok geniş bir yelpazeye yayılan kuşe ve 1. hamur malzemeler arasından seçim yaparak fırsatlarınızı vinil ve afişlerden film, kağıt, kumaş, kanvas, duvar kağıtları ve diğer malzeme seçeneklerine genişletin.

Dış mekan ve etkinlik afişleri

SAV ve PVC afişlerde sert solventli mürekkeplerle kıyaslanabilir benzersiz çizilmeye karşı dayanıklılık sayesinde dış mekan koşullarında güzelliğini koruyan unutulmaz cephe reklamları ve afişleriyle kendinizi uzaktan fark ettirin ve yeni müşterilerin dikkatini çekin.¹ Baskılar dış mekanda laminasyonlu olarak 5 yıla ve laminasyonsuz olarak 3 yıla kadar dayanabilir.² Örneğin, Osmand Signs, Michelangelo’nun “Adem’in Yaratılışı” adlı eserinin röprodüksiyon baskısını tuğla duvar üzerine uygulamak için HP Lateks Baskı Teknolojileri’ni kullandı. HP Lateks yazıcıları ve mürekkepleri, şirketin müşterilerine sunduğu hizmet kapsamını genişletmesine ve yeni müşteriler bulmasına olanak tanıdı.

Uyglama ile ilgili Osmand Signs’ın Direktörü Wade Blow şunları söylüyor: “Baskılarla ilgili gaz giderme işlemlerine gerek kalmadığı için hemen baskı alıp uygulayabiliyor ve işi hızlı bir şekilde tamamlayabiliyoruz. Çıktı hızımızı tam olarak iki katına çıkardık ve vardiyaları artırmaya gerek duymadan daha fazla işin altından kalkabiliyoruz.” HP Latex Baskı Teknolojileri, Osmand Signs’ın müşterilerine sunduğu hizmet kapsamını genişletmesine ve yepyeni iş kollarının dikkatini çekmesine olanak tanıdı. Sistemin kullanıldığı ilk günden bu yana iş hacmi vardiyaları artırmaya gerek duyulmadan ila oranında artış gösterdi. HP Latex Mürekkepler ile gaz giderme işlemleri için beklemeye gerek olmadığından dolayı baskılar hemen kullanıma hazır hale gelebiliyor.

Satın alma noktası afişleri

Düşük maliyetli 1. hamur ve geleneksel ofset kağıtlar dahil her tür kağıt üzerine, müşterilerin dikkatini çeken ve alışveriş yapanların en önemli kararlarına yardımcı olan göz alıcı kampanya afişleri oluşturun.

Araç grafikleri

Baskıların kuruması için beklemeye gerek olmadan baskıdan hemen sonra laminasyon yapın. HP Latex Mürekkeplerle üretilen özelleştirilmiş kalıp vinil baskılar ve kalıp üstü laminatlar sağlam bir performans sağlar; böylece esnek mürekkep katmanı en karmaşık yüzeylere uyum sağlarken dış mekanların zorlu koşullarına dayanabilirler. Yaptıkları uygulama ile ilgili Reade Signs İşletme Müdürü Mick Chalkley; “HP Latex Mürekkepleri kullandığımız 3M ortamının yüzeyine mükemmel şekilde yapışıyor ve müşterilerin gerçekten çarpıcı bulduğu dayanıklı, yüksek kalitede araç grafikleri sunuyor” diyor.

Arkadan aydınlatmalı ürünler

Yüksek değerli arkadan aydınlatmalı ürünler sunun ve kağıt, film, polipropilen ve tekstil dahil bir dizi arkadan aydınlatmalı baskı malzemesi üzerinde 1200 dpi’ye kadar çözünürlükte göz kamaştırıcı baskılar üretin.

Trafik Tabelaları

İşleri dijital trafik tabelası üretimi³ çözümü ve HP Latex 300 serisi yazıcılarla üstlenin. Bir dijital baskı sistemi olarak birlikte çalışmak üzere test edilen 3M™ yansıtıcı kaplama ve siyah HP Latex Mürekkep ile tutarlı kalite ve performans elde edin.

Geçici tekstil malzemeleri (4)

Kaplamasız ve doğal elyaf malzemeler dahil pek çok tür kumaş üzerine basılabilen benzersiz tekstil tabela uygulamalarıyla yeni ve en üst düzey kalitede ürünler sunun.

Duvar Kaplamaları

Çarpıcı ve yüksek marjlı duvar giydirmeleriyle, yeni kazanç potansiyelini keşfedin. HP Latex Mürekkepleri ile kuruma süresi söz konusu olmadığından doğrudan üretimden kuruluma geçebilirsiniz ve HP WallArt çözümü5 hızlı bir şekilde hazırlık yapıp çalışmaya başlamanızı sağlar.

İç dekorasyonla büyüme elde edin

Büyük hızla genişleyen iç dekorasyon pazarında işletmeniz için yeni kazanç fırsatları yakalayın. HP Latex baskının geniş alt tabaka seçenekleriyle sunduğu olağanüstü yaratıcılık potansiyeli ve kokusuz iç mekan baskılarının aynı gün teslimi gibi eşsiz avantajları sayesinde endüstri baştan aşağı bir dönüşümden geçiyor.

Kanvaslar

Esnetilmiş galeri kaplamalarından 3,2 m’ye (10,5 ft) kadar geniş formatlı kanvaslara kadar tüm baskı uygulamalarında daha yüksek marj elde edin. HP Latex teknolojileri sayesinde, baskı malzemelerini çatlama olmadan esnetip katlayabilir ve laminasyon gereksinimini ortadan kaldırabilirsiniz.

Duvar transferleri

Çıkartmalar, etiketler, cam üstü grafikler için duvar transferleri ve araç çıkartmalarıyla ayrıntılı, dayanıklı baskılar üretin. HP Latex teknolojileri aynı anda birden çok işi yürütmenize ve üretim süresini yarıya indirmenize olanak sağlar.(6)

1- Çizilmeye karşı direnç karşılaştırması, üçüncü nesil HP Latex Mürekkepler ve temsili sert solventli mürekkeplerin testlerine dayanmaktadır. Tahminler HP Image Performance Lab tarafından çeşitli baskı malzemeleri üzerinde yapılmıştır.

2- HP görüntü kalıcılığı tahmini HP Image Permanence Lab tarafından yapılmıştır. Dış mekan teşhirlerinin kalıcılığı, SAE J2527 kapsamında, HP baskı malzemeleri dahil olmak üzere çeşitli baskı malzemeleri üzerinde test edilmiştir; doğrudan güneş ışığına ve suya maruz kalmayı da içeren belirli sıcak ve soğuk iklimler için simüle edilen nominal dış mekanda sergileme koşullarında, dikey yönelimde test edilmiştir; performans ortam koşullarındaki değişime bağlı olarak değişebilir. HP Şeffaf Parlak Kalıp Üst Laminasyon ürünü, GBC net parlak 1,7 mil sıcak laminant veya Neschen Solvoprint Performance Clear 80 laminant kullanılarak laminasyonlu baskı kalıcılığı. Sonuçlar belirli baskı malzemesi performansına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

3-  Düzenleyici trafik işaretleri için dijital HP Latex Baskı Çözümü yalnızca siyah renkle sınırlıdır.

4- Performans baskı malzemesine göre değişiklik gösterebilir—daha fazla bilgi için bkz. hp.com/go/mediasolutionslocator veya uyumluluk bilgileri için baskı malzemesi tedarikçinize danışın. En iyi sonuçları elde etmek için esnemeyen kumaşlar kullanın. Performans yazıcıya göre değişir. HP Latex 360, 370 ve 850 Yazıcılarda, gözenekli tekstil malzemelerine baskı için bir mürekkep toplayıcı vardır. HP Latex 3000 serisi, gözenekli tekstil malzemeleri için isteğe bağlı bir mürekkep toplayıcı gerektirir. Diğer tüm HP Latex yazıcılar için yazıcıda mürekkep izi bırakmayan baskı malzemelerine yazdırın.

5- HP WallArt hesabı, internet bağlantısı ve internet özellikli ve internete bağlı bir aygıt gerektirir. Daha fazla bilgi için bkz. hpwallart.com.

6- Ocak 2014’te tamamlanan ve HP Latex 330 Yazıcı ile tekli bir baskı ve kesme işlemi için çevre dostu solvent çözümünün karşılaştırıldığı dahili HP testlerine dayanmaktadır. Duvar transferleri için baskı dosyaları kenarlarında kesme çizgileri veya kesme işaretleri içermez.