HABERLER
HABERLER
29
TEM
HP Scitex FB750 ile Sert ve Esnek Malzemelere UV Ãözümler HP Scitex FB750 ile Sert ve Esnek Malzemelere UV Çözümler
Hemen hemen tüm sert/esnek malzemelere direkt baskı imkanı sağlayan HP Scitex FB750 ile birçok özel uygulamalara geçiş yapıp yeni müşteriler kazanılabilir ve farklı uygulamalar hayata geçirilebilir.
 

HP Scitex FB750 UV baskı makinesi ile 302 x 250 cm’ye kadar sert levhalara direk baskı yapılabiliyor. 64 mm kalınlığına kadar hemen hemen tüm sert/esnek malzemelere direkt baskı imkanı sağlayan bu ürün ile birçok özel uygulamalara geçiş yapıp yeni müşteriler kazanılabilir ve farklı uygulamalar hayata geçirilebilir.

Baskı üreticileri, beyaz mürekkep özelliği ile çift taraflı, mat/parlak ve dokulu efektler ile üretim çeşitliliği sunan çok farklı uygulamalar yapabilir. Geliştirilmiş görüntü kalitesi, geliştirilmiş yüksek yoğunluklu fotoğraf baskı modları ve beyaz ışık geçirmezliği sayesinde verimlilik ve üretimde kullanım kolaylığı artar.

21,1 m²/saat baskı hızında, 3 pas modunda, iç mekan kalitesinde hızlı baskılar sunan HP Scitex FB750, aynı anda 6 adede kadar aynı yada farklı materyal beslemesi sunar ve farklı imajların zamandan tasarruf edilerek basılması kolaylaşır. Rulo ürünleri de basmaya olanak sunan makineye yeni ilave edilen pratik kullanım kolaylığı sağlayan konveyör üstü rulo tutucu tasarımı sayesinde, hızlı ve verimli şekilde kısa metraj baskıları çok rahat şekilde elde edilir