HABERLER
HABERLER
16
EYL
Es-Er Bayrak, HP Latex 360 yatırımını Mat KaÄıt A.Å aracılıÄı ile gerçekleÅtirdi. Es-Er Bayrak, HP Latex 360 yatırımını Mat Kağıt A.Ş aracılığı ile gerçekleştirdi.

(İstanbul) Türkiye’nin önemli bayrak ve flama üreticisi firmalarından biri olan Es-Er Bayrak, son yıllarda ürün gruplarına dahil etmiş olduğu kumaş germe standları, display ürünleri ve promosyon ürünleri üretimi ile ön plana çıkıyor.

Tekstil baskı germe kumaş ile ışıklı uygulamalar konusunda oldukça önemli yatırımlar yapan Es-Er Bayrak, bu üretimini HP Latex 360 makinesi ile yapmaya karar verdi.

Işıklı Light Box kutularda yeni Latex boyaları ile birçok deneme yapan firma yetkilileri, bir hayli başarılı sonuçlar elde edince Mat Kağıt A.Ş.’den ilk HP Latex teknoljisine ait makine yatırımını gerçekleştirdi.

Mat Kağıt A.Ş. ile yakın temas içinde bulunan firma,  HP Latex teknolojisindeki gelişmeleri çok yakın takip ederek, en son FESPA Munich 2014 fuarında yatırım kararını aldı.

HP Latex 360 makinesini üretim parkına dahil eden Es-Er Bayrak en son teknolojiye sahip HP makinesi ile yüksek kalite, yüksek verimlilik ve düşük maliyet avantajlarını yakalamış bulunuyor.

Temsilcisi bulunduğu HP markasına ait en son teknolojiye sahip makineler ile beraber, kalitesi ve istikrarı ile ön plana çıkan diğer temsilcilikleri sektöre sunan Mat Kağıt A.Ş., güçlü teknik servis kadrosu ve hizmet kalitesi ile ön plana çıkıyor ve dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren firmaların da takdirini topluyor.

Es-Er Bayrak, HP Latex mürekkep teknolojisinde 3. nesil mürekkep kullanan yeni HP Latex 360 makine serisine yatırım yaparak, makineyi üretim parkına eklemek suretiyle, üretim kapasitesini yükseltmiş ve mürekkep maliyetlerini de aynı oranda minimize etmiş bulunuyor.

Es-Er Bayrak firma sahibi Fikret Zengin ile Mat Kağıt A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Metin Gönülkırmaz arasında gerçekleşen görüşmeler sonucunda, Es-Er Bayrak firmasının İstanbul Güneşli’deki fabrikasında karşılıklı sözleşmeler imzalanmış, akabinde de, Mat Kağıt A.Ş. uzman teknisyenleri tarafından söz konusu makinenin  kurulumu gerçekleştirilmişti.