HABERLER
HABERLER
21
ARA
Dünya Genelinde 30.000 Latex Yazıcı Kuran HP, BaÅarısını Kutluyor Dünya Genelinde 30.000 Latex Yazıcı Kuran HP, Başarısını Kutluyor

HP, 2008 yılında tanıttığı Latex Yazıcılarının kurulumunun 30.000’e ulaştığını ve dünya genelinde yazıcı hizmet sağlayıcılarının çözüm tercihi olma niteliğini daha da artırmaya devam ettiğini duyurdu.

HP, 2008 yılında tanıttığı Latex Yazıcılarının kurulumunun 30.000’e ulaştığını ve dünya genelinde yazıcı hizmet sağlayıcılarının çözüm tercihi olma niteliğini daha da artırmaya devam ettiğini duyurdu.

HP, Geniş Formatlı Baskı Dünya Pazarlama Direktörü Joan Perez Pericot, “30.000 adet Latex yazıcı, olağanüstü başarımızın bir kilometre taşıdır. HP Latex teknolojisinin çok işlevselliği, müşterilerimizin duvar kaplama, perde baskıları, yer döşeme gibi iç mekân dekorasyonuna dair kar marjı yüksek uygulamalarda öncü bir rol oynamalarını, Solvent ve UV-teknolojisini kullanmayı tercih etmeyen ve bu konuda hassas olan bir çok kurumsal firmaya da daha yüksek marjlarla çözüm sunabilme alternatifi sağlıyor. HP Latex yazıcılar yeni endüstri standardı kabul ediliyor ve malzeme sağlayıcıları bu eğilimi 72’den fazla malzeme tedarikçisi ve HP Latex yazıcılar için sertifika çıkaran 360’ı aşkın farklı malzeme ile destekliyor

HP Latex portföyü

HP Latex 310, 330, 360 ve 370 yazıcıları, solventin giremediği iç mekanlara yüksek hız, yüksek kalite ve aynı gün teslimatla ulaşarak daha sağlıklı üretim ortamları kurmanın yanı sıra, müşterilerin yeni geniş formatlı uygulamalara başarılı bir şekilde geçiş yapmalarına yardımcı oluyor.

HP Latex 3100 ve 3500 yazıcılar, hizmet sağlayıcılarına kısa iş-dönüş süreleri içinde çeşitli uygulamaların zamanında teslim edilmesi için etkili ve yüksek hacimli üretim yolları sağlıyor. HP Latex 3500 yazıcılar, yüksek hacimli standart iş akışları için tasarlandı. Bu da bu ürünü özel uygulama üretimi için ideal kılıyor ve üretkenliği artırdığı gibi üretim maliyetlerini de düşürüyor. HP Latex 3100 yazıcı ise farklı iç mekan ve dış mekan uygulamalarında yüksek görüntü kalitesi sağlıyor ve geniş tabela ve PSP (Baskı Hizmet Sağlayıcıları) görüntüleri için ideal bir çözüm olarak ön plana çıkıyor.