HABERLER
HABERLER
27
EKİ
Ceres Reklam'ın Tercihi, HP Scitex FB700 UV Makinesi Oldu Ceres Reklam'ın Tercihi, HP Scitex FB700 UV Makinesi Oldu

Mat Kağıt A.Ş. HP SCİTEX FB700 UV makine satışlarına Ceres Reklam firmasını da ekledi.

Türkiye açıkhava reklam sektörünün önemli firmalarından Ceres Reklam, tabakalara doğrudan (direkt) baskı ve özel baskı uygulamaları için beyaz baskı yapabilme özelliğine sahip iç mekan ve dış mekan uygulamalarında kullanılabilecek yüksek kalitede, verimli ve uygun mürekkep maliyeti ile üretim yapabilen, HP Scitex FB700 UV dijital baskı makinesini tercih ederek, baskı sistemlerine dahil etti.

Türkiye dijital baskı sektöründe temsilcisi bulunduğu küresel markalarla, sektörde bulunan firmalara en üst teknolojiye sahip makineleri, en kaliteli ve istikrarlı baskı malzemeleri ve güçlü teknik servis kadrosu ile hizmet veren HP SCİTEX Türkiye temsilcisi Mat Kağıt A.Ş., makine satışlarına hız kesmeden devam etmektedir.

HP SCİTEX FB700 UV, yüksek kalite ve uygun mürekkep maliyeti gibi avantajlar sunuyor

Üretim parkuruna ilk önce HP SCİTEX LX850 Latex makinesini dahil eden firma, çok kısa bir zaman sonra gelişen ihtiyaçlar ile beraber sert malzemelere direkt baskı işlerine yönelik yüksek kalitede baskı yapabilen HP SCİTEX FB700 UV tabaka ve bobin baskı makinesini ekleyerek üretim parkurundaki çeşitliliğini ve baskı kapasitesini artırdı. Ceres Reklam’ın en son yatırımı olan HP SCİTEX FB700 UV tabaka ve bobin dijital baskı makinesi yüksek kalite ve kalite ile orantılı uygun mürekkep maliyeti avantajları sunuyor.

Uygun mürekkep maliyet avantajı ile beraber renkli ve şeffaf zeminler üzerine beyaz baskı yapabilme özelliğine de sahip olan HP SCİTEX FB700 UV modeli ile 6,5 cm kalınlığında tabakalara direkt baskı yapılabilmekte. Baskı modlarına göre 18,8 m2 ile (iç mekan), 80 m2 (dış mekan) baskı kapasitesi verenHP SCİTEX FB700 UV makineleri, 1200 x 600 dpi çözünürlük ile 6 renk + beyaz mürekkep seçeneği sunuyor. HP SCİTEX FB700 UV baskı makinesi, yüksek kalitede 2,50 m eninde, direkt tabakalara ve istenirse bobinlere baskı yapabilme özelliklerine sahip.

Ceres Reklam firma sahipleri Handan Baştuğ ve Ümit Baştuğ ile Mat Kağıt A.Ş Satış ve Pazarlama Müdürü Metin Gönülkırmaz arasında gerçekleşen görüşmeler sonunda karşılıklı sözleşmeler imzalanmış olup hemen ardından Mat Kağıt A.Ş. uzman teknisyenleri tarafından kurulum gerçekleştirilmiştir

ceres-reklamin-tercihi-hp-scitex-fb700-uv-makinesi-oldu-3432