HABERLER
HABERLER
22
EYL
Avery Dennison Yeni Nesil Dijital Cast Folyo Kullanıma Hazır. Avery Dennison Yeni Nesil Dijital Cast Folyo Kullanıma Hazır.

Avery Dennison, yeni nesil kast folyosu ile zorlu ve kıvrımlı yüzeylerdeki değişen grafik talepleriyle buluşuyor.

Avery Dennison, yeni nesil kast folyosu ile zorlu ve kıvrımlı yüzeylerdeki değişen grafik talepleriyle buluşuyor. MPI 1104 Kast Serisi pek çok uygulamaya yeni bir baskı kalitesi tutarlılığı getiriyor. Bu ultra-esnek üstün folyo; yüksek performanslı PVC üst yüzey, stay-flat taşıyıcı ve Easy Apply® teknolojisini de kapsayan Avery Dennison yapışkan uzmanlığı ile sunuluyor.

Avery Dennison MPI 1104 folyo, üstün baskı ve görsel kalitesi ile 7 yıla varan dayanım sağlıyor. Yeni nesil kast folyoların bir versiyonu olarak 3D uygulamalarda sağladığı kolaylık nedeniyle araç kaplamaları, araç grafik uygulamaları ve diğer iç/ dış mekan uygulamaları için idealdir. Bu seri; latex, UV, solvent ve eko-solvent mürekkepli baskı makinelerine uyumludur ve gri yapışkanlı parlak/mat versiyonları ile hayli kapatıcı özelliktedir. Üstün uyum/esneklik özelliği; astar uygulama veya kesim gibi ek yöntemlere gerek kalmadan kolay uygulama sağlar. Easy Apply® teknolojisi pek çok iç ve dış mekan uygulamasında baloncuksuz hızlı uygulama ve mükemmel sonuç sağlar.

Iryna Ivanova, Dijital Medya Avrupa Ürün Müdürü, yeni ürünün uygulamacılar ve son kullanıcılara önemli performans faydaları sağlaması amacıyla geliştirildiğini bildirdi. “Grafiklerdeki yaratıcılık, muhteşem görüntü kalitesi ve yüksek görsel etki ile daha belirgin hale geliyor. MPI 1104 ile, çoğu dijital baskı platformunda şu ana kadarki en iyi baskı performansı ve baskı kalitesi tutarlılığını sağlıyoruz. Bu ürünü geliştirirken üzerinde durduğumuz konu, yaratıcılığı daha da üst seviyelere çıkartabilmekti ve MPI 1104 ile bunu başarabiliyoruz. Özellikle Avery Dennison Easy Apply® teknolojisi ve bu sayede ortaya çıkan “kaydırabilme” özelliği ile uygulama daha hızlı ve kolay

Kullanıcılar folyoyu sökmek zorunda değiller, folyoyu doğru noktaya kaydırıp, düzelterek yeniden uygulayabilirler. Folyo perçin ve dar oluklarda rahatlıkla kullanılabilir, hava kanalları sayesinde kırışık ve hava kabarcığı olmadan mükemmel sonuçlar verir.

Yeni nesil kast folyoların en sonuncusu olan MPI 1104’ün araçlar, akaryakıt pompaları ve hareketli billboardlardan 3D yüzeylere kadar geniş bir uygulama alanı var. Ürün lansmanı öncesinde bir yıldan fazla süren yoğun test dönemi boyunca, yüksek ısı ve ışığa maruz kalınan bölgeler de dahil olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde, hızlandırılmış yaşlandırma ve solma testleri, iç mekan yıpranma testleri gibi farklı testler yapıldı.

Ivanova; MPI 1104’ün geliştirilmesinin ardındaki yoğun çalışmaları Avery Dennison’un inovasyona olan uzun dönemli yatırımlarının göstergesi olduğunu söyledi.

“Müşterilerimiz her zaman kast ürünlerimizi baskı kalitesi ve kullanım kolaylığı nedeniyle beğenirlerdi. Bu yeni nesil folyonun yaratacağı çıkış ile kast folyolarımıza olan ilginin daha da artacağını düşünüyorum. Ayrıca, baskı performansının ötesinde, kast film çeşitliliği ürün seçimini daha kolay hale getiriyor: müşteriler ürünün üstün esnekliğinden faydalanırken, dış mekan uygulamalarında uzun süreli dayanım elde etmiş oluyorlar. Bu özelliklerin tamamı ICS Performans Garantisi sistemimiz ile de desteklenmektedir.” MPI 1104 hakkında daha fazla bilgiye Sign İstanbul fuar standımızdan ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz.