HABERLER
HABERLER
04
MAYIS
Avery Dennison renklerin dünyasını tanıtacak. Avery Dennison renklerin dünyasını tanıtacak.
 

 

Avery Dennison standına gelen ziyaretçiler yeni Avery Dennison Colour Swatch uygulamaları ile etkileşim kurabilecek, katma değerli hizmet programlarının faydalarını keşfedebilecek. 

Avery Dennison bu yıl ‘Baktığınız Her Yer’ adlı özgün teması ile en son grafik gelişmeleri tanıtan bu yılın FESPA sergisinde yer alacak. Avery Dennison standına gelen ziyaretçiler yeni Avery Dennison Colour Swatch uygulamaları ile etkileşim kurabilecek, katma değerli hizmet programlarının faydalarını keşfedebilecek, dijital anlamda sunulan bütün ürünler hakkında bilgi sahibi olabilecek, yeni Supreme Wrapping Film renklerini tecrübe edebilecek ve yeni Conform Chromes’u deneyebilecek. Sergilenen diğer ürünler arasında QM 5500, Translucent (Yarısaydam) Filmler ve yeni dijital filmler olan MPI 2804EA, MPI 3026 Supertack ve SF100 Ultra Clear bulunmaktadır.

Graphics Solutions küresel direktörü Renae Kulis bu yıl düzenlenen FESPA Avery Dennison’ un piyasadaki diğer bir taahhüt ve yatırımına şahitlik edecektir. ‘’FESPA işletmesini geliştirmeye ve kendi sunduğu ürünleri diğerlerinden farklı kılmaya çalışan kişiler için oldukça önemli bir organizasyondur. Bizim için FESPA müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek ve mevcut ve gelecek ürün portföyü hakkında piyasa görüşlerini almak için önemli bir platformdur.’

Şovda, Avery Dennison ‘Avery Dennison Colour Swatch’ adlı ürününü piyasaya sürecek. Bu ürün yeni bir mobil uygulama olup müşterilerin sanal olarak şirketlerin renk yelpazelerini incelemelerini – karşılaştırmalarını ve direkt olarak numuneler sipariş etmelerini sağlayacaktır.

Avery Dennison aynı zamanda kendisine ait komple REACH-uyumlu signage portföyünü de tanıtıyor; bu portföyün arasında 500 Event Film Premium 900 Super Cast filmleri ve Supreme Wrapping (Üstün Ambalajlama) Filmi bulunmaktadır. Ziyaretçiler, farklı ‘Sizin için buradayız’ alanlarında kendi işletmelerini Avery Dennison ile çalışarak genişletme şansı bulacak. İlk elden iç, dış ve araç uygulamalarını deneyimleyebilecek. 777 Cast Film ve MPI 2804EA otomatik temizle makinesini vitrine çıkaran Galileo temizleme makinasının canlı bir demosunu içermektedir. Avery Dennison Almanya’da Cologne Sergi Merkezi’nde 18-22 Mayıs 2015 tarihleri arasında T105 numaralı stantta Salon 6’da yerini alacak.